KUNDALİNİ ÇALIŞMASI

YOGA-KUNDALİNİ ÇALIŞMASI

Eğitmen :              Akif MANAF
Yönetmen:           Haluk CAN
Senaryo:               Akif MANAF
Yapımcı:              Gala Film              
Lisan:   Türkçe - İngilizce
Süre:                      47 Dakika
Barkod:             8699943801557
Kundalini kuyruk sokumundaki Muladhara Çakra merkezinde yer alan, bedende uyumuş halde bulunan potansiyel güç veya enerjidir. Bu teknikler sayesinde bireyin genelde kullanılmayan güç veya potansiyellerini geliştirebilmesi olanağı doğacaktır. Organizma daha güçlü, dayanıklı ve enerjik bir hal alacak, tüm organ ve sistemler canlanarak daha verimli çalışacaktır.
Beynin genelde uyuşuk halde olan kullanılmayan bölgeleri aktifleşecek  ve kullanılmaya başlayacaktır. Kundalini enerjisini uyandırmak için teknikler sunulmaktadır. Bu uygulama boyunca günlük monoton deneyimlerin sınırlı bilinç hallerini aşmak, herkesin içinde var olan ama kullanılmayan  gizemli evrim enerjisini keşfetmek  ve potansiyel yetenekleri geliştirmek için yol gösterilmektedir. Doğru ve sistematik uygulamalar ile çarka merkezini canlandırmak, fiziksel ve zihinsel işlevleri düzenlemek ve Kundalini enerjisinin yükselmesini sağlamak mümkün olabilmektedir. Kundalini teknikleri sınırsız potansiyeller içeren çok geniş bir konudur. Bu  tekniklerin doğru uygulanması tecrübe gerektirir. Büyük Üstad Akif Manaf , uzun yıllardır sürdürdüğü bilimsel araştırmaların ve pratik uygulamaların sonucunda hazırladığı bu dvd de uygulayıcıların üstün bir ruh sağlığına doğru yolculuk etmesine yardım ediyor Kundalini enerjisini bilinçli, güvenli ve etkili bir şekilde uyandırılıp harekete geçirilişini, fiziksel,  zihinsel ve  ruhi düzeyde yararlanmanın yollarını aktaran  bu eser kişisel potansiyellerin en üst düzeye çıkarılmasına yardım ediyor.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn