YOGA NEDİR? NE DEĞİLDİR?


Beden, Zihin ve Ruhun mükemmel uyumunu kazanmak isteyen herkes için”

 Paramahamsa Yogaçarya Maha Yogi Akif Manaf, Yoga yolunda 45 yıldan fazla bir sürede elde ettiği tecrübeleri bu kitapta okuyucuyla paylaşmaktadır. Yoga insan hayatının tüm boyutlarını olumlu yönde geliştiren bir sistemdir, bu nedenle  yüz binlerce yıldır insanoğlunun  ilgisini çekmekte ve uygulanmaktadır. Büyük Yoga Üstadı olan yazar, Yoga sistemini orijinal kaynaklardan, olduğu gibi aktarmaktadır. Yoga orijinal şekilde, doğru yolla uygulanırsa, insanı dengeli, huzurlu ve neşeli kılar. İnsan bütün olumsuzluklardan kurtularak olumluluğun tadını çıkartır.

Bu başyapıtta  Orijinal Yoga sisteminin sekiz basamağı, gerekli detaylarla anlaşılır bir dilde açıklanmaktadır. Bütün bilinen sözde yoga türleri, Orijinal Yoga sisteminin sekiz basamağını bilen kişi, aynı zamanda tüm tüm yoga bilgisine de sahiptir. Bu kitapta Paramahamsa Yogaçarya Maha Yogi Akif Manaf Yoga sisteminin sekiz basamağını kapsamlı bir şekilde, gerekli  tüm detaylarıyla birlikte ele alınmıştır. Yoga, hem derin teorik hemde detaylı pratik yönleriyle anlatılmıştır. Yoga’yı sadece bir kez duymuş olanlardan, hayat biçimi olarak edinmiş kişilere  dek herkese yönelik,başka hiçbir kaynakta rastlanamayacak en saf ve gerçek bilgiler ile donanmış bu baş ser, Yoga ile ilgilenen herhes için vazgeçemeyeceği ve nesilden nesilden nesile aktarılacak benzersiz bir kaynak niteliğindedir.
Bu kitabı okuyanlar, yoga konusundaki bütün sorularına cevap bulacaktır. Hiçbir soru artık cevapsız kalmayacak. Bu başyapıtta verilen bilgileri uygulayan herkes fiziksel, zihinsel ve ruhsal sağlığını sonuna kadar koruyabilecek.
Büyük Üstad Akif Manaf’ın  bu şaheseri tüm insanlığa sarsılmaz bir sağlık, huzur, mutluluk, denge ve başarı için benzersiz bir anahtar sunmaktadır.

Yazar adı: Akif Manaf
Yayınevi: Gala Film
Orijinal dil:Türkçe
Türü:Felsefe
Cilt:Karton kaplı
Kağıt: kuşe
Basım bilgisi: Genişletilmiş 6.Baskı
Sayfa: 444
ISBN:978-605-63732-4-4

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn