YOGA DHYANA MEDİTASYON

Bu eşsiz eser; meditasyonu, zihnin yapısını, bilincin doğasını ve yaşamın kendisini anlamak için bilgiler sunmaktadır.

Hızla değişen dünyada zihin sabitliği, sağlık, huzur, yaşamın kaynağına ve gerçek öze giden doğru yolu bulmaya yardım edecektir!!!

Orijinal Yoga Sistemi tümlev bir denge sanatı, parçalanmış kişiliği uyum içinde bütünleştirme bilimi ve yaratıcı yaşam yoludur.

Orijinal Yoga Sistemin 7. Basamağı : Dhyana MEDİTASYON

Gerçek meditasyonun ne olduğunu öğrenmek ve spiritüel yolda tekamül etmek isteyen insanlar için yazılmıştır

Yoga: 
Dhyana – Meditasyon Teknikleri kitabı ruhsal yolculuğunuzda bir harita ve bir rehberdir. Eğer meditasyon konusunda bir kitaba ihtiyacınız varsa o bu kitaptır. Elinizde tuttuğunuz bu eşsiz eser meditasyon bilgi ve teknikleri konusunda elde edebileceğiniz en eksiksiz başyapıttır. Bu paha biçilmez kılavuz okuru adım adım meditasyon olgusunun tüm aşamalarından geçirmektedir.


Meditasyon konusunda verilen detaylı açıklamalar uygulamalarınızı güçlendirecektir. Meditasyonu ciddi bir şekilde uygulamak isteyenler için kitapta
 eşsiz bir bakış açısı sunulmuştur. Büyük Üstad olan yazar Yoga sisteminin amacıyla ilgili çok derin bir anlayışla meditasyon tekniklerinin bilinci dönüştürmek için nasıl kullanılacağını gözler önüne sermiştir.


Bu eşsiz eser meditasyonu, zihnin yapısını, bilincin doğasını ve yaşamın kendisini anlamak için bilgiler sunmaktadır. Kitapta verilen Orijinal Yoga Sistemi tümlev bir denge sanatı, parçalanmış kişiliği uyum içinde bütünleştirme bilimi ve yaratıcı yaşam yoludur. Meditasyon konusunda çok net ve kapsamlı olan bu şaheser eşsiz teknikler, imkanlar ve deneyimler sunmaktadır.

Bu başyapıtta çok önemli
 meditasyon tekniklerini açıklayan hem teorik hem de pratik bilgiler verilmiştir. Bu bilgiler okura hızla değişen dünyada zihin sabitliği, sağlık, huzur, yaşamın kaynağına ve gerçek öze doğru yolu bulmaya yardım edecektir. Gerçek meditasyon yapmak ve tüm yararlarından faydalanmak istiyorsanız, bu kitap tam size göre!


Elinizdeki bu şaheser gerçek meditasyonun ne olduğunu öğrenmek ve spiritüel yolda tekamül etmek isteyen insanlar için yazılmıştır. Bu başyapıt, içerdiği meditasyon bilgi ve teknikleriyle uygulamacıyı spiritüel çalışmalarında on kat ileri taşıyacaktır. Evrenin sırlarını, tekamül etme yollarını öğrenmek ve yaşamın tüm alanlarında başarılı olmak isteyen herkesin bu eşsiz esere ihtiyacı vardır.

ISBN-978-605-62589-1-6
Barkod:   8699943800857
Sayfa   :   581
Kuşe baskı


Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn